4 Директни CNC Стожерот Свитлива Спојки Показател За KTM EXC EXCF EXCR XC XCF XCW XCFW SX SXF SMR SXR ШЕСТ ДЕНА Мотокрос Dirt Bike

4 Директни CNC Стожерот Свитлива Спојки Показател За KTM EXC EXCF EXCR XC XCF XCW XCFW SX SXF SMR SXR ШЕСТ ДЕНА Мотокрос

-90 %

DEN 574.80

Ново

Това е достапна

Име На Модел: 4 Насоки KTM Спојки Рачката
Тип На Објект: Јажиња & Кабли
Материјал Тип: Алуминиум легура
Објектот Висина: 8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Бренд Име: qxmotorracing
Објектот Ширина: 5cm
Објектот Тежина: 0.15kg
Објектот Дијаметар: 2.2inch
Објектот Должина: 14.5cm

Најдобрите понуди во категоријата