Suntek 16MP трага лов камера HC550A со 24pcs инфраред Црна IR LED Ноќ визија камера надворешен надзор систем шума

Suntek 16MP трага лов камера HC550A со 24pcs инфраред Црна IR LED Ноќ визија камера надворешен надзор систем шума

-64 %

DEN 1919.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: UnionCam
Број На Модел На: HC550A диви sup камера
сензор на слика: 16 Мега Пиксели боја CMOS
Резолуција На Видео: 1080P/15fps,720P/30fps,VGA/60fps
Слика Резолуција: 4000*3000/12MP
MMS Телефонски БР.: 1-4Phone броеви
Снимање Број: 1-9,програмабилни
Видео Должина: 10-90secondprogrammable
ПИР Чувствителност: Висок,Среден,Низок
активирањето време: 0.5 S
Multi-shot Слики: 1,3,6,9
Батеријата: 4XAA или 8XAA или соларен панел

Најдобрите понуди во категоријата