Encell Автомобил Милениче Седиште Опфаќа Водоотпорен Задната Клупа Седиште за Автомобил Внатрешни работи Патување Додатоци столче Опфаќа Мат за домашни Миленици, Ку

Encell Автомобил Милениче Седиште Опфаќа Водоотпорен Задната Клупа Седиште за Автомобил Внатрешни работи Патување

-90 %

DEN 719.76

Ново

Това е достапна

Боја Име: Црна
Тип На Објект: Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Ширина: 137cm
Објектот Должина: 101.7cm
сет парче: 1
Објектот Висина: 2cm
Применливи Сезона: Четири Сезони
Бренд Име: Encell
Материјал Тип: Оксфорд ткаенина
Објектот Тежина: 1.1kg
Mfg Серија Број: столче маска
Материјал Тип: 600D Оксфорд
Специјални Функции: Столче покритие за Миленичиња

Најдобрите понуди во категоријата