2X Слободни Брод A0XX-5602-Горниот BH164 BH184 BH7718 Горниот Fuser Топлина Ролери за Коника Minolta Bizhub 164 184 7718 Fuser Топлина Ролери

2X Слободни Брод A0XX-5602-Горниот BH164 BH184 BH7718 Горниот Fuser Топлина Ролери за Коника Minolta Bizhub 164 184

DEN 477.12

Ново

Това е достапна

Бренд Име: CMYK GZ
боја: Други
Број На Модел На: BH164 BH184 BH7718
Тип: Други
Име: BH164 Горниот Fuser Ролери
ОЕМ-PN: A0XX-5602-Големи
боја: како на сликата покажува
Место на Потекло: Гуангжу,Кина
квалитет: Одделение А+
Функција: Нови Компатибилен
MOQ: 2 компјутери
Пакет: Неутрален Пакување

Најдобрите понуди во категоријата