3 Големини Божиќ подарок перница рачно изработени Складирање торба патна торба 10Pcs Drawstring Накит за Подарок Перница Памук Пакување Сина Риба КЕСИ

3 Големини Божиќ подарок перница рачно изработени Складирање торба патна торба 10Pcs Drawstring Накит за Подарок Перница

-80 %

DEN 127.20

Ново

Това е достапна

Подарок Торба Големина: 9x12cm, 14x16cm, 19x24cm
Повод: Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На: Памук подарок перница
Број на Компјутери: 10pcs
Шема: Животните
is_customized: Yes
Материјал: Памук
Бренд Име: KoMee
Предмет Тип: Кинески подарок пакување Кеси
Големина: 9x12cm
Материјал: Памук
користат за: Подарок ,Накит , Бонбони и сл.

Најдобрите понуди во категоријата