RONGQING 1String Феникс Калцедон Монистра за Накит Одлуки Spacer Монистра 4/6/8/10/12mm

RONGQING 1String Феникс Калцедон Монистра за Накит Одлуки Spacer Монистра 4/6/8/10/12mm

-78 %

DEN 104.16

Ново

Това е достапна

Објектот Дијаметар: 4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: RONGQING
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Број На Модел На: JJ-066-03z30
Материјал: калцедон
Големина: 4mm,6mm,8mm,10mm,12mm
боја: Како што е прикажано
квалитет: 1 многу

Најдобрите понуди во категоријата