ГД-ДЕЛОВИ 19x15mm Јасно ABS Пластика Покажувачот Knob За Гитара AMP Ефект на Возилото Stomp Кутија Overdrive радио,6.00 mm вратило дупка

ГД-ДЕЛОВИ 19x15mm Јасно ABS Пластика Покажувачот Knob За Гитара AMP Ефект на Возилото Stomp Кутија Overdrive радио,6.00

-100 %

DEN 182.40

Ново

Това е достапна

боја: 10PCS, 50PCS, 100PCS
Бренд Име: QZET
Број На Модел На: GDPK0014
Пакет: No
Максимална Моќност По Канал: 11w
Тип: Дома Засилувач

Најдобрите понуди во категоријата