Тонер кертриџ за samsung k406s CLT-406S CLT-K406S CLT-M406S CLT-Y406S CLT-C406S C360 clp-365w 366W CLX-3305 3305W C460FW

Тонер кертриџ за samsung k406s CLT-406S CLT-K406S CLT-M406S CLT-Y406S CLT-C406S C360 clp-365w 366W CLX-3305 3305W

-84 %

DEN 643.20

Ново

Това е достапна

боја: C, M, Y, Б.К.
Тип: Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд: Samsung
Број На Модел На: CLT-K406S
Најголемиот Дел Од Пакување: Yes
Функција: Компатибилен
Кертриџ за Статус: Целосна
Компатибилен Бренд: Samsung
боја: Б.К/C/Y/M
Модел: CLT-K406S/C406S/M406S/Y406S
Страница Принос: Б.К
Соодветен печатач: CLP-366/366w;CLX-3306/3306W/3306FN

Најдобрите понуди во категоријата