година Нови Зима Жените Снег Чизми се Задржи Топло Патики за мажи Чизми Удобно Трчање Одење Отворено Спортски Тренери

година Нови Зима Жените Снег Чизми се Задржи Топло Патики за мажи Чизми Удобно Трчање Одење Отворено Спортски

0 %

DEN 3024.00

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 4, 5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11
Одделот За Името: Возрасни
Спортски Чевли Тип: Трчање
Горната Висина: Висок
Применливи место: Конкретни Кат
За Растојание: Маратон(>40km)
Функција: стабилност
Бренд Име: onemix
Број На Модел На: 1205
Пол: Мажи
Горниот Материјал: Велур+Ткаенина
спортски тип: Начин на живот
Функција: Дише
Датум На Издавање: Winter2016
Затворање Тип: Чипка-Up
Технологија: dmx
Чевли Ширина: Медиум(B,M)
Insole Материјал: Гума
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал: Гума
Ниво На Пракса: Професионални
боја: 6
Материјал: Микрофибер Гума
Пол: Мажите и жените
одговараат за: Спорт, трчање, забава, повик места ,на отворено ,одење

Најдобрите понуди во категоријата