10pcs/торба Конвенционалните женски сребрен прстен Мода сребрен прстен Џокер жена цвет прстен производителот на големо J656

10pcs/торба Конвенционалните женски сребрен прстен Мода сребрен прстен Џокер жена цвет прстен производителот на големо

-40 %

DEN 108.00

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: Променливи во големина
Метална боја: Сребро.
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Површината Ширина: 4.5 мм,5mm,6mm,5.5 мм,6.5 mm
Обликотшема: Лице
Пол: Жените
Прстени Тип: Свадба Поставува
Метали Тип: Сребро.
Функција: Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Расположение Tracker,Аларм,Период Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
Повод: Партија
Стил: Класичен
Поставување Тип: Никој
Бренд Име: HANZHOWEEL
Компатибилност: Сите Компатибилен
Број На Модел На: J656
Материјал: Метал
Производ материјал: 925 Sterling silver
Квалитетот на производот: Здравствена заштита, заштита на животната средина
Производот е погоден за: Девојчето, подарок
Прстен големина: Конвенционалните 6-7-8-9

Најдобрите понуди во категоријата