JEDX Оригинални за Леново ЈОГА Таблета B8000 LCD Конектор FPC Flex Кабел Замена на Делови + Во Парк

JEDX Оригинални за Леново ЈОГА Таблета B8000 LCD Конектор FPC Flex Кабел Замена на Делови + Во Парк

-84 %

DEN 119.76

Ново

Това е достапна

дизајн: Бар
Бренд Име: JEDX
Број На Модел На: за Леново ЈОГА Таблета B8000
Компатибилен Бренд: за Леново ЈОГА Таблета B8000
is_customized: Yes
слободен брод: Yes
во парк: Yes
Компатибилен со: за Леново ЈОГА Таблета B8000
Состојба: Оригинални и нови
Classfication: за Леново ЈОГА Таблета B8000 LCD Flex Кабел
квалитет: Оригиналниот и Тестирани
Карактеристики: за Леново ЈОГА Таблета B8000 LCD Flex за испукани и скршени

Најдобрите понуди во категоријата