Fanless Мини PC 6 LAN Порти RJ-45 Gigabit Ethernet Celeron 1037U Dual-Core VGA COM Користи Pfsense како Рутер Windows Firewall 7/8/10

Fanless Мини PC 6 LAN Порти RJ-45 Gigabit Ethernet Celeron 1037U Dual-Core VGA COM Користи Pfsense како Рутер Windows

-80 %

DEN 3760.56

Ново

Това е достапна

боја: Нема Меморија, 16GB SSD, 30GB SSD, 60GB SSD, 120GB SSD
Пакет: Не RAM меморија, 2GB RAM меморија, 4GB RAM, 8GB RAM меморија
Тип: Мини КОМПЈУТЕР
Капацитетот На Меморијата: 2GB
Употреба: Мултимедијални
Број На Модел На: X33
Процесор Модел: intel celeron 1037u
Графичка Картичка Тип: Интегрирана Картичка
Хард Диск Капацитет: 120GB
Тип: Мини Десктоп
Процесор Бренд: Intel
Процесор Главниот Фреквенција: 1.8 Ghz
I/O порти: 6*RJ-45 2*USB3.0 1*COM 1XVGA
N. тежина: За 0,7 кг
димензија: 185x125x33mm
Оперативен Систем: Windows 7/8/10, Linux, pfSense, итн
Ethernet: 10/100/1000Mbps
nic: Intel 82583V Gigabit Ethernet Контролер
Складирање: msata ssd
меморија: DDR3L 1333/1600MHz, 1x SO-DIMM
графика: Intel HD Graphics

Најдобрите понуди во категоријата