12.3*8.5 CM Личност фудбалер Играње Фудбал Автомобил Decals Креативни Винил Налепница Автомобил Стил Црна/Сребрена C7-0183

12.3*8.5 CM Личност фудбалер Играње Фудбал Автомобил Decals Креативни Винил Налепница Автомобил Стил Црна/Сребрена

-19 %

DEN 42.72

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Налепници
Пакување: Не Се Пакувани
Бренд Име: YJZT
категорија: Налепници
Вид На Налепница: Автомобил Тело
Објектот Дијаметар: 0cm
Модел: Други
Тип: Лепак Налепница
Име На Модел: C7-0183
Објектот Ширина: 12.3cm
дизајн: Цртан филм
Објектот Висина: 8.5cm
is_customized: Yes
Објектот Должина: 0cm
Налепница Сместување: Целото Тело
Материјал Тип: Винил
боја: црна/сребрена
Налепница: автомобил налепница

Најдобрите понуди во категоријата