ЕЛЕКТРИЧЕН ПРОЗОРЕЦ ПОПРАВКА КЛИП ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА CITROEN XSARA ПАУЗА FACELIFT ПРОЗОРЕЦ РЕГУЛАТОРОТ ПОПРАВКА КОМПЛЕТ ПРЕД ПРАВО 1997-2006

ЕЛЕКТРИЧЕН ПРОЗОРЕЦ ПОПРАВКА КЛИП ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА CITROEN XSARA ПАУЗА FACELIFT ПРОЗОРЕЦ РЕГУЛАТОРОТ ПОПРАВКА КОМПЛЕТ

DEN 424.56

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Прозорецот Лост & Прозорец Ликвидација На Рачки
Име На Модел: CXR146-ПРВ
Специјални Функции: Прозорецот Лост & Прозорец регулаторот
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Година: 1997-2006
Бренд Име: DR
Објектот Ширина: 00inch
Објектот Тежина: 0.26kg
Објектот Должина: 00inch
Објектот Висина: 00inch
Материјал Тип: Пластични и железо
способен да: ЗА CITROEN XSARA КУПЕ

Најдобрите понуди во категоријата