3438 Т - Рачка на рачната сопирачка Повлекување од Кука ФОЛКСВАГЕН Ауди Отстранување И Инсталирате Алатка за Табла Скратува Отстранување Алатка

3438 Т - Рачка на рачната сопирачка Повлекување од Кука ФОЛКСВАГЕН Ауди Отстранување И Инсталирате Алатка за Табла

DEN 364.80

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Моторот Нега
Бренд Име: UTOOL
Име На Модел: ML16062702
Материјал Тип: Челик
Објектот Тежина: 0.5kg
Специјални Функции: Рачната сопирачка Повлекување од Кука
Објектот Ширина: 5cm
Објектот Висина: 5cm
Објектот Должина: 15cm

Најдобрите понуди во категоријата