Мотоцикл Обтекател комплет за Suzuki GSXR 1000 07 08 сива маска поставите GSXR1000 2007 2008 RY15

Мотоцикл Обтекател комплет за Suzuki GSXR 1000 07 08 сива маска поставите GSXR1000 2007 2008 RY15

-84 %

DEN 8880.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име: MidDale
Материјал Тип: ABS Пластика
Motobike Направи: Suzuki
Објектот Должина: 26inch
Објектот Висина: 20inch
Објектот Тежина: 8.4kg
Име На Модел: 015GRY
Објектот Ширина: 22inch

Најдобрите понуди во категоријата