100pcs/многу Чај Кеси Природни Пченка Влакна PLA Biodegraded Чај Филтри Кафе земјата торбичка со стрингови празни teabag

100pcs/многу Чај Кеси Природни Пченка Влакна PLA Biodegraded Чај Филтри Кафе земјата торбичка со стрингови празни

-90 %

DEN 139.20

Ново

Това е достапна

боја: 70x90mm, 60x80mm, 55x70mm
Бренд Име: HUAICEN
Материјал: влакна

Најдобрите понуди во категоријата