2017 Топла Продажба на Секси Дама Партија Strapless Висок Шлиц Перспектива Кат-Должина фустан

2017 Топла Продажба на Секси Дама Партија Strapless Висок Шлиц Перспектива Кат-Должина фустан

DEN 407.76

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL
Пол: Жените
Бренд Име: ANNE & ДУШАТА
Деколте: Slash вратот
Стил: Бохемски
Сезоната: Лето
Половината: Империја
Силуета: Одговара и Одблесокот
Шаблон Тип: Цврста
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Sleeve Стил: Strapless
Број На Модел На: 8657
Фустани Должина: Кат Должина
Материјал: Микрофибер
Декорација: Никој
Стил: европа и америка
Шема: Цврста
занаети: Колаж / мозаик
ткаенина име: бисер chiffon
Ткаенина материјал класификација: Други влакна
Ткаенина Материјал: бисер chiffon
Ткаенина материјал содржина: 71% -80%
Ткаенина средно материјал класификација: No
Ткаенина Тип: Broadcloth

Најдобрите понуди во категоријата