Трговија на големо 2400pcs/многу 10x4mm Мулти Бои Цвет Монистра Мали Матирано Акрилик Spacer Монистра За Накит Одлуки Хривнија DIY Монистра

Трговија на големо 2400pcs/многу 10x4mm Мулти Бои Цвет Монистра Мали Матирано Акрилик Spacer Монистра За Накит Одлуки

-70 %

DEN 328.32

Ново

Това е достапна

Објектот Дијаметар: 10x4mm
Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Акрилик
Објектот Тежина: 0.1G/Piece
Број На Модел На: Акрилик Diy Монистра 0205
Бренд Име: MISSDEAR
Надворешниот Дијаметар: 10mm
Објектот Форма: Цвет
Големина: 10x4mm
боја: Жолта,Бела,Црна,Светло Виолетова,Топла Розова,Зелена,Портокалова,Светло Сина,Црвена
Материјал: Акрилик
индустрија употреба: Облека Партија Декорација Накит Занает Ѓердан Хривнија DIY Одлуки
Обичај Цел: прифатете
Обликот: Цвеќиња Форма
Монистра стил: Накит Монистра Акрилик Spacer Монистра Матирано Монистра Занает Diy Монистра

Најдобрите понуди во категоријата