Едноставна Преносни капење козметички торба со обврзувачки појас за складирање торба 24.5*23cm

Едноставна Преносни капење козметички торба со обврзувачки појас за складирање торба 24.5*23cm

-90 %

DEN 71.76

Ново

Това е достапна

Тип: Складирање Кеси
Обликот: Плоштад
Употреба: Бања
Број На Модел На: 531-25-822
Функција: Виткање,Еко-Пријателски
Дебелина: 6 жица
Применливи Простор: Бања
Класификација: Сет
Шема: Рамно Тип
Форма: Торба За Компресија Тип
Бренд Име: SAFEBET
Спецификација: 24.5*23cm
Капацитет: 24.5*23cm
Материјал: Најлон
Производот: складирање торба
Употреба: складирање торба
Пакување: OPP вреќа
Тежина: 75g
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина: 24.5*23cm
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата