Нова За 9.7 инчен Irbis TX97 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

Нова За 9.7 инчен Irbis TX97 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

-100 %

DEN 507.60

Ново

Това е достапна

боја: Бела, Црна
Компатибилен Бренд: Универзална
Екран Тип: Капацитивни Екран
Големина На Екранот: 7~10 Инчен
Број На Модел На: Irbis TX97
Бренд Име: witblue
Тип На Производ: Таблета Екран На Допир Панел

Најдобрите понуди во категоријата