1kg crucible графит /огноотпорни crucible/ кастинг crucible за топење метал висока чистота графит crucible 1kg

1kg crucible графит /огноотпорни crucible/ кастинг crucible за топење метал висока чистота графит crucible 1kg

-90 %

DEN 573.60

Ново

Това е достапна

DIY Материјали: Металугрија
Број На Модел На: BJ-C5
Име: crucible графит
Честички: парична казна честички графит
Големина: прифати изменуваат, само нас контакт
ПОВРШИНА: парична казна полиран, повеќе мазна
Снабдување Тип: производител
превозот метод: Кина пост, може да изберете друг начин, ако голема количина, само нас контакт
Чистота: Во 99%
функција 1: Голема, чиста, парична казна полиран
Карактеристика 2: оксидација отпор

Најдобрите понуди во категоријата