Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод Gen1 МТ 34XX LCD Шарки, Лево и Право Поставите Вратило Оска 04W3905

Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод Gen1 МТ 34XX LCD Шарки, Лево и Право Поставите Вратило Оска 04W3905

DEN 407.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: lcd шарки
Бренд Име: TIGERCLAW
Број На Модел На: X1C 2013

Најдобрите понуди во категоријата