Benice скијачки очила двојно леќа УВ анти-магла голема сферични скијање сноубординг на снег очила eyewear 3100+Кутија Случај

Benice скијачки очила двојно леќа УВ анти-магла голема сферични скијање сноубординг на снег очила eyewear 3100+Кутија

-66 %

DEN 672.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: eyewear
Спорт Тип: Скијање
Леќи Во Боја: Повеќе
Рамка Материјал: Ацетат
Бренд Име: Benice
Леќи Материјал: Поликарбонат
Пол: Мажи
Леќа Ширина: 17.8 cm
Леќа Висина: 9.8 cm
Оптички Леќи Атрибут: UV400 Заштита, Огледало Слој
рамка боја: Повеќе
Број На Модел На: снег-3100+леќа

Најдобрите понуди во категоријата