Класичен BCM5751 PCI-E diskless лаптоп мрежна картичка адаптери слот Broadcom5751 Gigabit Ethernet поддршка за ESXi5.5

Класичен BCM5751 PCI-E diskless лаптоп мрежна картичка адаптери слот Broadcom5751 Gigabit Ethernet поддршка за ESXi5.5

DEN 412.80

Ново

Това е достапна

Адаптер Приклучок: RJ45
сертификација: CE
Број На Модел На: BCM5751
Примена: Лаптоп
Преносот Го Оценувате: 10/100/1000Mbps
Вид: Внатрешна
Тип: Жичен
Интерфејс Тип: PCI
Пакет: No
Брзина На Пренос: 600 Mbps
Применливи Тип На Мрежа: Gigabit Ethernet
Бренд Име: DIEWU
Lan Пренос Го Оценувате: 1000M Ethernet

Најдобрите понуди во категоријата