SOT-343 тест приклучок SOT343 Clamshell штекер /Стареење тест сокети

SOT-343 тест приклучок SOT343 Clamshell штекер /Стареење тест сокети

DEN 360.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: FSHH
Тип: Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На: SOT343
Пакет: No

Најдобрите понуди во категоријата