Бесплатен превозот! 30pcs/пакет 20x30/30x40mm јасно domed зголемена овална стакло cabochons,фото накит pendant инсерти

Бесплатен превозот! 30pcs/пакет 20x30/30x40mm јасно domed зголемена овална стакло cabochons,фото накит pendant инсерти

-100 %

DEN 287.76

Ново

Това е достапна

Големина: 13x18 mm, 10x14 mm
Тип На Објект: накит наоди
Објектот Тежина: 3g
Објектот Дијаметар: 1.8cm
Објектот Должина: 2.5cm
Производ Карактеристики: Овална Форма
Бренд Име: Azapias
Објектот Ширина: 1.8cm
Број На Модел На: стакло cabochons
Објектот Висина: 0.5cm
Накит Наоди Тип: Конектори
Материјал: Стакло
Материјал: K9 Кристално Стакло
Површински Третман: Машина намали
квалитет: ААА одделение
Големина: 20x30mm/30x40mm
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата