6 XL МАСТИЛО ЗА Компатибилен HP 363 Мастило PHOTOSMART C5180 C6180 C7180 C7280 C8180 3310 ПРИНТЕРИ

6 XL МАСТИЛО ЗА Компатибилен HP 363 Мастило PHOTOSMART C5180 C6180 C7180 C7280 C8180 3310 ПРИНТЕРИ

-84 %

DEN 364.80

Ново

Това е достапна

Тип: мастило кертриџ
Компатибилен Бренд: HP
боја: LM,C,M,LC,Y,K
Компатибилен Бренд: HP Inkjet
Број На Модел На: Компатибилен hp 363
Функција: Компатибилен
Кертриџ за Статус: Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување: Yes
Бренд Име: COAAP
Обоени: Yes
MPN: Компатибилен hp8721 hp8771 hp8772 hp8773 hp8774 hp8775
Боја: Б.К / C / M / Y / LC / LM
Тип на печатач: Инкџет
Printer model D7360, D7363, D7368, D7460: 3110, 3110v, 3110xi, 3207, 3210, 3210v
3210xi, 3213, 3310, 3310xi, 3313,: 7180, 8200, 8230, 8238, 8250, 8253, C5100,
C5140, C5150, C5170, C5173, C5175, C5177: C5180, C5183, C5185, C5188, C5190, C5194
C6150, C6180, C6183, C6185, C6188, C6240: C6250, C6270, C6275, C6280, C6283, C6285
C6286, C6288, C7100, C7150, C7170, C7177: C7180, C7183, C7185, C7186, C7188, C7250,
C7275, C7280, C7283, C7288, C8150, C8180: C8183, C8188, D6160, D7145, D7155, D7160
D7163, D7168, D7245, D7250, D7255: D7260, D7263, D7268, D7280, D7345, D7355

Најдобрите понуди во категоријата