АЦО-009D 120L / мин 135W Кислород риба резервоарот воздушна пумпа 220 V AC Електромагнетни езерцето aerator меур Аквариум воздушниот компресор

АЦО-009D 120L / мин 135W Кислород риба резервоарот воздушна пумпа 220 V AC Електромагнетни езерцето aerator меур Аквариум

-90 %

DEN 1222.08

Ново

Това е достапна

Притисок: Низок Притисок
моќност: Електричен
Употреба: Воздушна Пумпа
Standard or Nonstandard: Стандард
Број На Модел На: АЦО-009D
Примена: индустрија
Структура: Воздушниот Компресор
Теорија: Воздушниот Компресор
Гориво: Електричен
Број На Производ: FH062
Име на производ: Морските електромагнетни воздушниот компресор
Напон: 220V
моќност: 135W
Воздушен притисок: >0.04 Mpa
Издувните волумен: 120L/мин
Фреквенција: 50Hz
Производ големина: 280*147*170 мм
Пакет Големина: 28*15*17CM
Тежина: 4.8KG

Најдобрите понуди во категоријата