DC12V 4CH RF Безжичниот Далечински Управувач Систем Предавателот Водоотпорен со Приемник на Универзална Портата Далечински Управувач Радио Приемник

DC12V 4CH RF Безжичниот Далечински Управувач Систем Предавателот Водоотпорен со Приемник на Универзална Портата Далечински

-80 %

DEN 325.20

Ново

Това е достапна

боја: DC12V 315MHZ, DC12V 433MHZ
Тип На Објект: Прекинувачи
Бренд Име: MITI
Карактеристики: DC12V 4CH
Далечински Растојание: 20-200m
Број На Модел На: SKU7314
Гаранција: 1
сертификација: CCC
Тип На Прекинувач: Далечинска Контрола
Материјал: Пластични
Канал: 4
Копчиња: ABCD
Работна Фреквенција: 315MHz 433MHz
работни начин: Бутване авто-заклучување интер-кодот
Тип: interruptor
IC тип: Учење кодот
Функција: Водоотпорен
Употреба: Универзална

Најдобрите понуди во категоријата