FAJARINA Квалитет Pin Тока Метал Ретро Појас Додаток Mens Чиста Cowhide Кожни Каиши за Мажи Додатоци Фармерки N17FJ228

FAJARINA Квалитет Pin Тока Метал Ретро Појас Додаток Mens Чиста Cowhide Кожни Каиши за Мажи Додатоци Фармерки

-32 %

DEN 1320.00

Ново

Това е достапна

Појас Должина: 105cm 27to31 Инчен, 110cm 32to33 Инчен, 115cm 34to35 Инчен, 120cm 36to37 Инчен, 125cm 38to42 Инчен
Тип На Објект: Појаси
Појас Ширина: 3.8 cm
Одделот За Името: Возрасни
Шаблон Тип: Цврста
Бренд Име: FAJARINA
Стил: Повик
Пол: Мажи
Тока Должина: 6.6 cm
Појаси Материјал: Cowskin,Метал
Број На Модел На: N17FJ228
Тока Ширина: 5.3 CM
Атрибут: Висок квалитет
Појас Должина: 105-125cm
рака тока: pin тока
рака тока материјал: легура тока
Појаси Големина: 2XS,XS,S,M,L,XL,XXL или 27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,38,40,41
Име: Ретро Појаси за Мажи
боја: црно кафе браун
дизајн: Уникатен дизајн
Продажба Метод: фабриката за директна продажба
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата