Ipoboo Нови Анти Лизга Црн Кожен Волан Бод на Ставете Маска За Chevy Cruze

Ipoboo Нови Анти Лизга Црн Кожен Волан Бод на Ставете Маска За Chevy Cruze

-90 %

DEN 1103.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Управниот Тркала & Воланот Центри
Надворешни Тестирање И Сертификација: CCC
Специјални Функции: Заштита
Објектот Дијаметар: 20cm
Објектот Висина: 10cm
Објектот Тежина: 0.5kg
Објектот Должина: 25cm
Бренд Име: ipoboo
Име На Модел: BNDAS0001
Објектот Ширина: 20cm

Најдобрите понуди во категоријата