4PK Празни Refillable Кертриџ одговараат за HP564XL ,одговараат за HP D5460 D5463 D5468 C5324 C5370 C5373 C5380 итн , Со ЛАК Чипови

4PK Празни Refillable Кертриџ одговараат за HP564XL ,одговараат за HP D5460 D5463 D5468 C5324 C5370 C5373 C5380 итн

DEN 360.00

Ново

Това е достапна

Тип: мастило кертриџ
Компатибилен Бренд: HP
боја: C,M,Y,K
Компатибилен Бренд: HP Inkjet
Број На Модел На: Ж-654-4EC
Бренд Име: ШАМПИОН НЕБОТО
Функција: Компатибилен
Кертриџ за Статус: Празен
Најголемиот Дел Од Пакување: Yes
Обоени: Yes
Производот: refillable касети
одговараат на машина : одговараат за HP D5460 D5463 D5468 C5324 C5370 C5373 C5380 C5383
одговараат на касети: Одговараат за HP564XL Касети
мастило: Празен, без мастило
чипови: Со ЛАК Чипови

Најдобрите понуди во категоријата