Мултиплексер 1490/1550nm Спои топи WDM Со КОМЕТАЛ LC ВАЛУТНА UPC АПЦ Конектор

Мултиплексер 1490/1550nm Спои топи WDM Со КОМЕТАЛ LC ВАЛУТНА UPC АПЦ Конектор

DEN 504.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: XYT-FBT-WDM-XX
Тип: Челични Цевки
Име: фузиран wdm
лабава цевка: 0.9/2.0/3.0 мм
Влакна должина: 1m/прилагодени
Бранова должина: 1310/1550nm
Гаранција: 3 Години
Примена: FTTH CATV МРЕЖА
конектор: ФК UPC

Најдобрите понуди во категоријата