4372038 Багер Пумпа за Притисок Контрола Вентил Главната Контрола Вентил За Hitachi EX200-5 ZX200-3

4372038 Багер Пумпа за Притисок Контрола Вентил Главната Контрола Вентил За Hitachi EX200-5 ZX200-3

-90 %

DEN 2880.00

Ново

Това е достапна

Школка Тип: Затворен Тип
Бренд Име: CMP
Достапност: во парк сега
Состојба: 100% нови
Примена: багер копач резервен дел
Гаранција: 3 месеци
MOQ: 1 buc
Име: Багер Пумпа За Притисок Контрола Вентил
Број На Модел На: EX200-5 ZX200-3
Дел Број: 4372038

Најдобрите понуди во категоријата