Најдобри продавачот common rail вбризгување на горивото инјектор 0445 120 129 0445120129 за дизел моторот

Најдобри продавачот common rail вбризгување на горивото инјектор 0445 120 129 0445120129 за дизел моторот

DEN 3098.88

Ново

Това е достапна

Поставување на Возило: Инјектор
Бренд Име: WY
Земја/Регион на Производство: Кина
Објектот Должина: 25
Објектот Тежина: 0.73
Производителот Дел Број: 0445 120 129
Осветленост Дел Број: 0445 120 129
Објектот Ширина: 14
Другиот Дел Број: 0445 120 129
Специјални Функции: Инјектор
Материјал Тип: Челик
Објектот Висина: 7
Автомобил Производител: Заменлив
Дел Број: 0445 120 129

Најдобрите понуди во категоријата