JRLJEKEENew RF Безжичен Далечински Контролер Реле Switch Систем teleswitch DC12V 4CH 1pcs Приемник& 8pcs Предавателот Toggle Момент

JRLJEKEENew RF Безжичен Далечински Контролер Реле Switch Систем teleswitch DC12V 4CH 1pcs Приемник& 8pcs Предавателот

-76 %

DEN 984.48

Ново

Това е достапна

Канал: 4
Број На Модел На: 12V-4ch
Бренд Име: ВЕК AOKE
Пакет: No
Безжична Комуникација: RF
Употреба: Универзална
Фреквенција: 315mhz /433mhz

Најдобрите понуди во категоријата