12pcs Златна Кристално Зголеми Лустерот Приврзоци 50mm DIY Светилка Додаток Врежани цвет шема Со рачно изработени За Свадба Декорација

12pcs Златна Кристално Зголеми Лустерот Приврзоци 50mm DIY Светилка Додаток Врежани цвет шема Со рачно изработени

DEN 475.20

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Лустерот Кристално
Дијаметар: 32-милиметри
Број На Модел На: GLX0021
Ширина: 32mm
Бренд Име: TZ
Должина: 50mm
боја: Golden
Употреба: кристал chanedlier делови, светилка приврзоци

Најдобрите понуди во категоријата