1080P 2 Портен HDMI Splitter 1 In 2 Out Машки да Femal Видео Кабел hdmi Адаптер Switch Конвертор За Аудио TV DVD AQJG

1080P 2 Портен HDMI Splitter 1 In 2 Out Машки да Femal Видео Кабел hdmi Адаптер Switch Конвертор За Аудио TV DVD AQJG

-80 %

DEN 141.12

Ново

Това е достапна

Должина на кабел: 30cm
Тип: Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име: AQJG
Производи Статус: Акции
Број На Модел На: печатач кабел
Пакет: No
Тип: hdmi да hdmi
Connctor : hdmi кабел
Должина: 0.3 цм
боја: Црна
Стил: hdmi splitter
Connctor На: HDMI
Connctor Б: Hmid 1 до 2
Трговија на големо: Трговија на големо
Употреба: За Аудио TV DVD

Најдобрите понуди во категоријата