Топла Продажба На Модата Жените Накит Смола Бел Бисер 3 Бои Кристал Бисер Ѓердани

Топла Продажба На Модата Жените Накит Смола Бел Бисер 3 Бои Кристал Бисер Ѓердани

-76 %

DEN 286.80

Ново

Това е достапна

Должина: 450 to 600mm
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Извртени Сингапур Синџир
Бренд Име: JEROLLIN
Pendant Големина: 20mm
Стил: Тренди
Компатибилност: Сите Компатибилен
Материјал: Смола
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Пол: Жените
Број На Модел На: @@
Обликотшема: Геометриски
Функција: Декорација
Метали Тип: Легура
is_customized: Yes
Трговија на големо: Прифатена
Должина: 450-600 mm
квалитет: Висок
боја: 3 бои
Трговија на големо: Yes
Тежина: 140g
испорака: брзо
Стил: Моден
Orignal: Кина

Најдобрите понуди во категоријата