LiLoye 5d дијамант везови diy круг дијамант сликарство верски Везана Дијамант свадба декорација Дома декорација JK966

LiLoye 5d дијамант везови diy круг дијамант сликарство верски Везана Дијамант свадба декорација Дома декорација JK966

-22 %

DEN 258.48

Ново

Това е достапна

Големина: 20X30CM, 25X35CM, 30X40CM, 40X50CM, 50X65CM, 55X70CM
Шаблон Тип: Портрет
Стил: Европа
Дијамант форма: Круг
Материјал: Смола
Бренд Име: Li Loye
Платно Пакување Метод: Навива
Употреба: Слики
Рамка: No
Форма: Еден
Надворешното Пакување: хартиена кеса
Pasting Област: Целосна
Број на Бои: 30-45
Применливи Простор: Почеток / Хотел / Office / Соба.......
Ткаенина Тип: Платно
Тема: верски слика
Дијамант форма: Тркалезна Форма
Додатоци: Платно, Дијаманти, Алатки
Големина На Слика: Според опции
Тип: DIY дијамант сликарство крстот бод
Is_customized: Yes
Местото на Оригиналот: Жеџијанг , Кина

Најдобрите понуди во категоријата