Eworld Креативни Фрижидер Складирање Кутија Свежи Spacer Слој Складирање Рек Повлекување од Фиока Свежи Spacer Вид Кујна Материјали

Eworld Креативни Фрижидер Складирање Кутија Свежи Spacer Слој Складирање Рек Повлекување од Фиока Свежи Spacer Вид

-50 %

DEN 105.12

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Eworld
Материјал: ABS
Тип: Чување На Носителите & Полици
Применливи Простор: Домашна Кујна Складирање
Funtion 1: Храна и Дребулии Складирање Рек Полица
Производот: фрижидер складирање кутија
Функција: Корисни фрижидер Складирање Кутија
боја: Сино/Зелено/розова боја/Бела
Големина: 12*15*5cm
Funtion 2: Слој партиции
Funtion 3: Фиока партиции

Најдобрите понуди во категоријата