Бегство соба takagism игра реквизити plug жица кутија сите жици се вметнува во право приклучоци за да го отклучите charmber соба JXKJ1987

Бегство соба takagism игра реквизити plug жица кутија сите жици се вметнува во право приклучоци за да го отклучите

DEN 2376.00

Ново

Това е достапна

боја: нема аудио, со аудио
Екранот: No
Комуникациски Интерфејс: Жичен
Лозинката Тастатура: No
Видео Интерфејс: No
Големина: 20*20*20
моќност: 12v
Комплет За Конфигурација: Вратата/Прозорец Сензор
Алармот Тип: Алармот
Наоружува Тип: смарт картичка

Најдобрите понуди во категоријата