Шарени Пердув Перница Покрие Креативни, Динамични Бран Џакузи Перница Покрие Перница Случај Памук, Лен Pillowcase На Троседот

Шарени Пердув Перница Покрие Креативни, Динамични Бран Џакузи Перница Покрие Перница Случај Памук, Лен Pillowcase

-70 %

DEN 90.00

Ново

Това е достапна

Големина: 450mm*450mm
Бренд Име: FYMX
Обликот: Плоштад
Употреба: Автомобил,Седиште,Украсни
Број На Модел На: G1003
Стил: Жакард
Техника: Плетени
is_customized: Yes
Материјал: Лен / Памук
Шема: Печатени
Шаблон Тип: Sequins
Употреба: Божиќ, Дома, Хотел, Столче, Декоративни, Столот, Подот, Јога, Нога
Големина: 45*45cm
Применливи Луѓе: Универзална
Применливи Троседот: Универзална
боја: како слики
Обликот: Плоштад

Најдобрите понуди во категоријата