Жените Гроздобер Антички 925 Тајландски Сребро Врежан Ембос Цвет Капка Dangle Обетки парична Казна Квалитет Накит Додаток 32*45MM 14.30 G

Жените Гроздобер Антички 925 Тајландски Сребро Врежан Ембос Цвет Капка Dangle Обетки парична Казна Квалитет Накит

-42 %

DEN 839.76

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Капка Обетки
Парична казна или Моден: Парична казна
Обликотшема: Растенијата
Повод: Партија
Бренд Име: FYLA РЕЖИМ
Број На Модел На: Цвет Капка Dangle Earring
Метал Печат: 925,Фунта
Страна Камен: Никој
Стил: Тренди
Сертификат Број: Цвет Капка Dangle Earring
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
is_customized: No
Certificate Type: GAC
Главниот Камен: Никој
Материјал: 925 сребрен
Цвет Капка Dangle Earring Големина : 32*45MM
Тежина: 14.30g for ref
Име на производ: Цвет Капка Dangle Earring
боја: Сребро.
Пакет: 1pair/многу
доведе слободни: Yes
nickle слободни: Yes
Одговара: Ангажирање Свадба Мода
тајландски сребрен накит: Во Огромен Парк

Најдобрите понуди во категоријата