1000L Резервоарот за Вода 50mm Тешки BSP Адаптер Буриња Вентил Делови М-16

1000L Резервоарот за Вода 50mm Тешки BSP Адаптер Буриња Вентил Делови М-16

DEN 83.52

Ново

Това е достапна

Тип: Наводнување Колекции
Број На Модел На: D16559
Бренд Име: szrandy
Материјал: ПВЦ
боја: Црна
Конектор тип: женски женски

Најдобрите понуди во категоријата