ТЕСТ IC51-0644-807 IC Штекер TQFP64/QFP64 Тест Приклучок на Теренот:0.5 mm Големина:10x10/12x12mm

ТЕСТ IC51-0644-807 IC Штекер TQFP64/QFP64 Тест Приклучок на Теренот:0.5 mm Големина:10x10/12x12mm

DEN 972.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: FSHH
Демо Одбор Тип: Други

Најдобрите понуди во категоријата