dongsheng 2017 Нова Мода Снегулка Keychain Cubre Llaves Llaveros Keyring за Жените Накит за Подарок Снегулка Копче Синџир -50

dongsheng 2017 Нова Мода Снегулка Keychain Cubre Llaves Llaveros Keyring за Жените Накит за Подарок Снегулка Копче

-2 %

DEN 70.56

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Клучни Синџири
Парична казна или Моден: Моден
Пол: Унисекс
Бренд Име: dongsheng накит
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: 652
Материјал: Метал
is_customized: Yes
Функција: Никој
Обликотшема: снегулка
Компатибилност: Никој
Материјал: метални легури
Метална боја: сребро позлатен
Повод: Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет: OPP вреќа
кориснички: Yes
Тип На Објект: Ѓердани
Шема: снегулка
боја: како на слика
Погоден за: Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок

Најдобрите понуди во категоријата