Нерѓосувачки Челик јадење Стол Креативни Едноставен Модерен Дом Ткаенина јадење Чаир

Нерѓосувачки Челик јадење Стол Креативни Едноставен Модерен Дом Ткаенина јадење Чаир

DEN 3455.76

Ново

Това е достапна

Тип: Трпезарија Мебел
Специфични Употреба: јадење чаир
Општа Употреба: Дома Мебел
Големина: 450Wx445Dx855H mm
Место на Потекло: Кина
Стил: Модерен Минималистички
Е Rotatable: No
Изглед: Модерна
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Укината: No
Бренд Име: Warmfeel