5 дворот 1(25мм) розова Божиќ подарок печатена цртан филм лента DIY рачно изработени hairbow grosgrain лента бесплатен превозот

5 дворот 1(25мм) розова Божиќ подарок печатена цртан филм лента DIY рачно изработени hairbow grosgrain лента бесплатен

-38 %

DEN 71.76

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Панделки
Техника: Печатени
Материјал: 100% Полиестер
Ткаенина Тип: Grosgrain
Ширина: 1
Стил: Единствен Лик
Број На Модел На: Види Слика
Шема: Цртан филм

Најдобрите понуди во категоријата